Контактирајте не

NIingbo XHY машини CO, ООД.

адреса

BoHaiRoad638-1, XinQiDistrict

, Beilun, Ningbocity, ZhejiangProvince

Е-пошта

Carrie@china-brewhouse.com

телефон

+ 86-0574-86811106

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !