1000L pajisje artizanale birrës për shitje XHY-8001

Për detajet shpejta:

 • 1. Kapaciteti i pajisjeve të birrës për shitje:
 • 1000L / batch
 • 2. Aplikimi i pajisjeve të birrës 
 • Brewpub, restorant, hotel, bar, Barbecue, laborator, birrë fabrikë birre, mësimdhënia, kërkimi shkencor, projekt biologjike inxhinieri, etj

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1Piece / copa
 • Furnizimi Aftësia: 100piece / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  • 1000L pajisje artizanale birrës për shitje

  • 1. Kapaciteti i pajisjeve të birrës për shitje:
  • 1000L / batch
  • 2. Aplikimi i pajisjeve të birrës 
  • Brewpub, restorant, hotel, bar, Barbecue, laborator, birrë fabrikë birre, mësimdhënia, kërkimi shkencor, projekt biologjike inxhinieri, etj
  • 3. Prezantimi i shkurtër i pajisjeve të birrës
  • 1)     materialeve kryesore të para të pajisjeve tona:  SUS304 çelik inox klasën e ushqimit ose bakri të kuqe;
  • 2)     përbërësit kryesor i përdorur nga pajisjet tona : malt, maja, HOPS dhe ujit
  • 3)     Beers cilat mund të prodhuara nga pajisjet tona:  Lager ndryshme, Ale, Stout, Bock, Porter dhe birrë ndryshme gjelbër, birrë Red, birrë të errët, birrë Yellow, lëng Beer, etj birra klasike dhe birra të reja të tipit.
  • 4. sistemet kryesore të seri të plotë të pajisjeve të birrës
  Emri i sistemit Shtrirja Specifikimi i sistemit
  Brewhouse Sistemit Me 1000L Kapaciteti / grumbull
  fermentimi i Sistemit Me ftohjes xhaketë dhe izolim, 6 copë e fermenters 2000L ose 12 copë të fermenters 1000L
  Sistemi trishtues 2 copë makine ftohje
  CIP Pastrimi i Sistemit karrocë Stainless çeliku me një apo dy tanke
  Sistemi I kontrollit kontrollit gjysmë-automatike me metra dixhitale apo kontroll të plotë-automatike me PLC
  pjesë Pajisje seri të plotë të pjesëve mbështetëse
  • 5. Paketa dhe dorëzimit
  • 1) Paketa: flluskë film plastike brenda dhe letër Kraft jashtë, fiksuar me tela hekuri në enë
  • 2) Delivery: nga deti në enë. Ne mund të jetë përgjegjëse vetëm për ofrimin për ju.
  • 6. Instalimi dhe përdorimi

  inxhinier jonë mund të shkojnë jashtë për të drejtuar instalimin dhe të mësojnë se si të krijoj. Dhe disa recetave pirja mund të furnizohen.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !