FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A prodhimin e produkteve të veten?

Po, ne kemi fabrika jonë e specializuar në llojet e hardwares banjo.

Sa është aftësia zhvillimin e kompanisë të produktit dhe harton?

Ne bëjmë edhe në të kuptuarit harton modës dhe pas projektimit rrjedhë. Ne kemi tonat R & D ekip për të kënaqur artikull të ri nevojën tuaj.

Çfarë është avantazhet tuaja si për produktet?

Të gjitha prodhimet tona janë bërë prej bronzi me plating krom dhe çelik inox me fund të lëmuar, të cilat janë në shënjestër si produkte fund të lartë, por me çmim të favorshëm.

Ka kompania juaj të eksportuar në SHBA dhe BE-së?

Për kampionin e produkteve tona origjinale (në magazinë), çmimi mostër mund të jetë i njëjtë si çmim rendit pjesa më e madhe, i ngarkuar anijeve në kosto blerësit OEM dhe ODM harton do të ngarkuar në bazë të dizajnit.
Megjithatë kostoja mostër do të kthehet sapo të marrë porosinë tuaj pjesa më e madhe.

Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

Në përgjithësi, ne japin kuotën e në FOB Ningbo. Pagesa 30% e depozitave nga T / T para se të prodhimit, 70% baiance paguhen brenda 7 diteve kundër anijeve documents.Or L / C, në shikim.

Çfarë është prodhimi juaj Lead-koha për qëllim pjesa më e madhe?

Në përgjithësi, ajo merr 30-45 ditë për sasinë e 2 * 40H '' dhe 45-60 ditë në sezonin e pikut ose ODM

harton.

Çfarë është të çojë në kohë për mostër? A mund të pranoni Paypal?

1-2 ditë (në magazinë), 7 ditë ose më gjatë (ODM / produkteve të personalizohet). Po për sasi të vogël, ne mund të pranojmë Paypal.

Po në lidhje me koston për mostrat dhe shpërndarjen e tyre?

mostër të lirë për produktet tona origjinale (në magazinë), ngarkuar anijeve në OEM kosto blerësit dhe

harton ODM do të ngarkuar në bazë të dizajnit, kostoja do të kthehet sapo të marrë porosinë tuaj pjesa më e madhe.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!