tank fermentimi XHY-8004

Për detajet shpejta:

detajet Qulick
Përpunimi : fermentues Pajisje, Fermentimi tank
Numri Model: RJ-3000L Brand Name:  SLET
Voltage:  380V / 220V Llojet e përpunimit: Alkooli
Gjendja:  New

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1Piece / copa
 • Furnizimi Aftësia: 100piece / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet Qulick
  Përpunimi : fermentues Pajisje, Fermentimi tank Gjendja:  New
  Numri Model: RJ-3000L Brand Name:  XHY
  Voltage:  380V / 220V Llojet e përpunimit: Alkooli
  Dimension (L * W * H):  Kërkesën Kapacitet Birra Pajisje Emri:  Commercial Birra Brewing Përdorur 
  Certifikimi:  CE ISO TUV Fabrika:  Po
  Pas shitjes shërbimi i ofruar:  Inxhinierët në dispozicion të shërbimit  Lidhu mënyrë:  Tri përforcon
  Materiali:  çelik inox 304 / 316Red bakri Glycol xhaketë: 
  pjatë Dimpled në kon dhe anën
  Fuqia (W):  15-70Kw Varet pajisje Presioni i punës:  0.2 Mpa
  lustrim:  0.6um Pastrimi Metoda: Comprhensive Pastrimi Ball
  Fermenter:  shtresë të dyfishtë me ftohje xhaketë kapanxhë:  krye ose anësor
  Pesha: 200 kg-2000kg  
  Packaging & dorëzimit
  Paketimi rastin DetailsWooden ose mbajtës ferric me film mbi  jashtme për pirja e birrës komerciale përdorur pajisje fermentimi
  Koha e dorëzimit 35days pas marrë pagesën tuaj të avancuara
  Profili i kompanisë
  Lloji i ndërmarrjes:      Prodhuesi, Company Trading Location:  Ningbo, China (Mainland 
  Produktet kryesore:  Birra Brewing Pajisje, Micro Birraria Pajisje, Pub   Birraria Pajisje, Artizanatit Birra Pajisje, Birra Linja Prodhimi   Pronësia:  Owner Private 
  Gjithsej Punonjësit:     51 - 100 persona   Të ardhurat totale vjetore: 2017 konfidencial 
  Viti Themeluar:   2013 Top 3: Tregjet  në Evropën Perëndimore 25.00%,  në Amerikën e Veriut 20.00%,  
  Certifikatat produktit: CE, CE, CE CE ... ..

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !