за нас

Zz1
XH

Ningbo XHY машини CO, .LTD.is професионална изработка на пиварницата опрема, Ние сме специјализирани во пиварницата дизајн, производство, инсталација и пуштање во работа.

Со парична казна изработка, одлични перформанси и едноставна операција, XHY пиварница опрема е мудар избор за пиво brewing.No разлика во изгледот, квалитетот, технологија или услуга, XHY производ се залага за највисоко ниво на пиво подготовка опрема во земјата и wordwide.AS оригинален дизајн Производство, XHY пиварница опрема совршено се вклопува различните подготовка process.Our инженери биле испратени од целиот свет за пиварница проектирање, инсталација, обука и техничка поддршка.

Ние сме посветени да ги задоволи занает пиво wordwide со одличен квалитет и внимателен service.Looking очекуваме да вашето пребарување и посета.


WhatsApp Online Chat !