brewing equipment brewery equipment craft beer equipment

Për detajet shpejta:

Përpunimi: fermentues Pajisje, shtëpi Brew
Gjendja:  New
Numri Model:  SLET-800l Brand Name: SLET
Voltage:  3 faza, 380V 50Hz / 220V 60HZ Llojet Processing:  gruri

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1Piece / copa
 • Furnizimi Aftësia: 100piece / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  photobank (3)

  Përpunimi: fermentues Pajisje, shtëpi Brew     Gjendja:  New
  Numri Model:  SLET-800l Brand Name: SLET
  Voltage:  3 faza, 380V 50Hz / 220V 60HZ Llojet Processing:  gruri
  Dimension (L * W * H):  Kërkesën Kapacitet Fuqia (W):  30 KW
  Certifikimi:  CE PED LVD Pesha:  sipas pajisjeve
  Pas shitjes shërbimi i ofruar: Inxhinierët në dispozicion të shërbimit Garanci:  3 vjet
  Materiali:  çelik inox 304/316 Glycol xhaketë:
  pjatë Dimpled në kon dhe anën
  Izolimi:  80mm poliuretani Presioni i punës:  0.2 Mpa
  lustrim:  0.4um Sistemi larje:  360 shkallë CIP larje
  OEM:  Po kapanxhë:  krye ose anësor
  Presioni Testing:  0.3 Mpa këmbët: 4pcs plotësisht SUS304 rënda
  Packaging & dorëzimit
  Paketimi DetailsWooden rast ose mbajtësi ferric me film 

  në e jashtme për birrë komerciale pirja përdorur fermentimit 

  pajisje

  Time60days ofrimit pasi të marrë pagesën tuaj të avancuara
  Profili i kompanisë
  Lloji i ndërmarrjes:      Prodhuesi, Company Trading Location:  Ningbo, China (Mainland
  Produktet kryesore:  Birra  Brewing  Pajisje
  ,Micro Brewery Equipment,Pub Brewery Equipment,Craft Birra  Equipment,Beer Production Line
  Pronësia:  Owner Private
  Gjithsej Punonjësit:     51 - 100 persona Të ardhurat totale vjetore:   2017 konfidencial
  Viti Themeluar:   2013 Top 3 Tregjet:  në Evropën Perëndimore 25.00%,  North  America 20.00%,
  Certifikatat e produktit:  CE, CE, CE CE ...... • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !