shtëpi Brew XHY-8002

Për detajet shpejta:

Përpunimi: fermentues Pajisje, shtëpi Brew
Numri Model:  SLET-8004 Brand Name: SLET
Voltage: 380V Llojet Processing: çelët, ale
Gjendja:  New

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1Piece / copa
 • Furnizimi Aftësia: 100piece / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  detajet Qulick
  Përpunimi: fermentues Pajisje, shtëpi Brew Gjendja:  New
  Numri Model:  SLET-8004 Brand Name:  XHY
  Voltage: 380V Llojet Processing: çelët, ale
  Dimension (L * W * H):  Kërkesën Kapacitet Fuqia (W): 0-80KW
  Funksioni:  Brewing  Birra BrewingEquipment Pesha:  sipas pajisjeve
  Pas shitjes shërbimi i ofruar:  Inxhinierët në dispozicion të shërbimit   Garanci:  5years
  Materiali:  çelik inox 304/316 Glycol xhaketë: 
  pjatë Dimpled në kon dhe anën
  ftohja mënyrë:  glikol ujë ngrirës presioni testimit:  4 bar
  Mënyrë Ngrohja:  Fire Steam elektriçist
  qytetin
   
  Keywords:  Brewpub Beer Pajisje Emri i produktit:  Small Middle La
  rge Kapaciteti
  Sistemi i kontrollit:  Display Digital dizajnimin:  si ju pëlqen
  Packaging & dorëzimit
  Paketimi rastin DetailsWooden ose mbajtës ferric me film  mbi jashtme për pirja e birrës komerciale përdorur pajisje fermentimi
  Koha e dorëzimit 35days pas marrë pagesën tuaj të avancuara
  Profili i kompanisë
  Lloji i ndërmarrjes: Prodhuesi, Company Trading   Vendndodhja: Ningbo, China (Mainland 
  MMain Products: Birra Brewing Pajisje, Micro Birraria Pajisje, Pub  Birraria Pajisje, Artizanatit Birra Pajisje, Birra Linja Prodhimi     Pronësia: Owner Private 
  Gjithsej Punonjësit: 51 - 100 persona    Të ardhurat totale vjetore: 2017 konfidencial 
  Viti Themeluar: 2013   Top 3: Evropa Perëndimore 25.00%, në Amerikën e Veriut 20.00%, 
  Certifikatat produktit: CE, CE, CE CE ... ..

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !