home beer brewing brewery equipment beer equipment

Për detajet shpejta:

Përpunimi : fermentues Pajisje, shtëpi Brew
Numri Model:  SLET-8002 Brand Name:  SLET
Voltage: Kërkesa Llojet Processing:  gruri
Gjendja: New

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 1Piece / copa
 • Furnizimi Aftësia: 100piece / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  photobank (3)

  detajet Qulick
  Përpunimi : fermentues Pajisje, shtëpi Brew Gjendja: New
  Numri Model:  SLET-8005 Brand Name:  XHY
  Voltage: Kërkesa Llojet Processing:  gruri
  Dimension (L * W * H):  Kërkesën Kapacitet Fuqia (W):  10-200 KW
  Voltage:  Kërkesa Pesha:  sipas pajisjeve
  Pas shitjes shërbimi i ofruar:  Inxhinierët në dispozicion të shërbimit  Garanci:  3 vjet
  Materiali:  çelik inox 304/316 Glycol xhaketë: 
  pjatë Dimpled në kon dhe anën
  ftohja mënyrë:  glikol ujë ngrirës presioni testimit:  4 bar
  Presioni i punës:  2 bar ngrohje mënyrë:  me gaz elektrike të naftës
  OEM:  Po dizajnimin:  si ju pëlqen
  Metoda e kontrollit:  plc touch panel ngrohje mënyrë:  me gaz elektrike të naftës
  Packaging & dorëzimit
  Paketimi rastin DetailsWooden ose mbajtës ferric me film në  the outer for commercial beer brewing used fermentation equipment
  Koha e dorëzimit 35days pas marrë pagesën tuaj të avancuara
  Profili i kompanisë
  Lloji i ndërmarrjes:  Prodhuesi, Company Trading   Vendndodhja:  Ningbo, China (Mainland 
  Produktet kryesore:  Birra  Brewing  Pajisje, Micro Birraria  Pajisje, Pub  Birraria  Pajisje, Artizanatit Birra Pajisje, Birra Linja Prodhimi   Pronësia:  Owner Private 
  Gjithsej Punonjësit:     51 - 100 persona   Të ardhurat totale vjetore:        2017 konfidencial 
  Viti Themeluar:   2013   Top 3 Tregjet:  Evropa Perëndimore 25.00%, North America 20.00% ,Africa 10.00%  
  Certifikatat produktit: CE, CE, CE CE ... ..
 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !